GARDEN Moravia

Kdo jsme?

Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb a dřevěněných domků. Pečujeme o pohodlí a spokojenost našich klientů skrze seriózní přístup, moderní technologie a zkušené pracovníky. Nabízíme realizaci dřevostaveb od prvotního projektového návrhu až po předání pomyslného klíče od nového stavení.

Chatky na nářadí

Chatky na nářadí vám pomůžou vyřešit nepříjemné problémy s uskladněním sekaček, zahradního nábytku, náčiní na zahrádku a dalších věcí, které nemáte kam uložit. Snažíme se vyjít vstříc všem možným požadavkům, a proto u nás najdete chatky nejrůznějších typů, velikostí a s možností vybavení.

Více…

Zahradní chatky

Na každé zahrádce je potřeba mít příjemné místo, kde se pohodlně vejde jídelní stůl, odpolední posezení, menší kuchyňka a prostor k přespání. Naše zahradní chatky se skvěle hodí i jako dílna pro domácí kutily a zahrádkáře, jelikož nabízejí dostatek prostoru k práci i odpočinku a relaxaci.

Více…

Víkendové chatky

Mnoho lidí sní o domečku v přírodě, kam by mohli jezdit na víkendy a dovolenou. S námi si můžete levně pořídit dřevěnou chatku i vy. Chatky nabízejí dostatek prostoru pro celou rodinu a některé jsou vhodné i k celoročnímu bydlení. Vybírejte z jednopatrových chatek, chatek s podkrovím nebo terasou.

Více…

Altánky

Vykouzlete na vaší zahradě útulné místo k odpočinku plné příjemné atmosféry. Myslíme na to, že ne každé zahradě sluší velké stavby, proto nabízíme altánky nejrůznějších tvarů a velikostí. V nabídce najdete více než 15 různých typů, od jednoduchých altánků po náročnější zahradní projekty.

Více…

Konktakt

GARDEN Moravia s.r.o., U Stadionu 824, 687 62  Dolní Němčí

Antonín Světinský
drevostavby@garden.cz
(+420) 777 730 600

Pracovní příležitosti

Chceme nadále růst, proto hledáme šikovné lidi od fachmanů až po markeťáky.

Vaše jméno

Váš e-mail

Předmět

Zpráva