Průvodce nákupem

[fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ enable_mobile=“no“ parallax_speed=“0.3″ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=““ padding_right=““ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

MALÝ PRŮVODCEM NÁKUPEM DŘEVOSTAVEB

Neprodáváme zajíce v pytli. Všechny potřebné informace dostanete ještě předtím, než si od nás dřevostavbu zakoupíte. Proto jsme pro vás sepsali i tuto informační brožurku, která vás kompletně provede nákupem. Pokud by vás zajímalo něco dalšího, co v brožurce není, určitě se na nás s dotazem obraťte. Od toho jsme tady.

 

KROK 1: VYBÍRÁME SPRÁVNÝ TYP DŘEVOSTAVBY

Dřevostavby jsou kouzelné projekty, které doplní vaši zahradu o funkční a elegantní prostor k všestrannému využití. Spokojenost s finální stavbou však závisí hlavně na správném výběru typu stavby, která bude pro vaši zahradu tak akorát.

V široké nabídce zahradních domků, altánků, garáží a dalších staveb je opravdu těžké se vyznat. Proto jsme pro vás sepsali základní tipy, díky kterým si zvládnete sami vybrat takovou stavbu, kterou opravdu potřebujete.

 1. Velikost: Ne nadarmo se říká, dvakrát měř, jednou řež. Je důležité, aby domek svým vzhledem a velikostí zapadal do typu vaší zahrady. Vyberte si stavbu, kterou budete opravdu využívat a která se vám na zahradu pohodlně vleze. Zvolená velikost stavby se také odvíjí od její funkce, vašich potřeb i komfortu, který od ní očekáváte.
 2. Design: Toužíte po moderní stavbě s velkými čelními okny a terasou, nebo naopak nenápadné chaloupce klasického typu? Při výběru designu se můžete inspirovat naší galerií, nebo se podívejte na již realizované stavby na internetu nebo vašem okolí.

Konzultujte své nápady s kamarády a rodinou. V neposlední řadě myslete také na okolní přírodu, která bude stavbu obklopovat.

 1. Materiál: Důležitým prvkem stavby je volba materiálu, který vytváří celkovou charakteristiku stavby. V naší firmě používáme výhradně dřevo ze severského smrku, které je odolné, pružné a prostě ideální pro stavbu menších a středně velkých objektů. Navíc se nám zamlouvá i jeho cena, díky které je cena finální stavby opravdu přívětivá.
 2. Dveře a střecha: Finální vzhled a funkčnost stavby závisí také na dalších úpravách, jako je typ dveří a střešní krytiny. Pokud zvolíte chatku z naší nabídky, máte již dveře zahrnuté v celkové ceně stavby. Střecha je tvořena dřevěnými trámy, na které je potřeba zajistit finální střešní krytinu.

 

KROK 2: PŘISTUPUJEME K SAMOTNÉ OBJEDNÁVCE

Pokud jste si zvolili správě typ dřevostavby, můžete přistoupit k samotné objednávce. Jelikož je nákup domku či garáže velký krok, volíme nejdříve vzájemnou konzultaci. Pro objednání vybraného zboží nás proto prosím kontaktujte, emailem či telefonicky. My se s vámi spojíme a společně domluvíme vše, co bude potřeba.

KROK 3: PLATÍME ZA ZBOŽÍ

Platbu si můžete zvolit dle vašich preferencí. Vše společně domluvíme v průběhu zadávání objednávky.

KROK 4: ČEKÁME NA ZBOŽÍ

Po zaplacení objednaného zboží se hned pouštíme do práce. Všechny naše produkty můžete očekávat do 28 pracovních dní. V tomto čase s vámi budeme stále v kontaktu a budete tak vědět, co se právě děje. Až budeme mít pro vás stavbu hotovou, informujeme vás emailem nebo telefonicky, dle toho, co preferujete.

KROK 5: KDYŽ NÁM ZBOŽÍ DORAZÍ DOMŮ…

Poté, co vám zboží doručíme, je potřeba jej řádně zkontrolovat (a to před samotnou výstavbou). Dřevostavbu vám doveze náš řidič a vše složí na paletě obalené ve fólii, která dřevo chrání. Společně se zbožím převezmete i dodací list, dle kterého prosím zkontrolujte, zda dodané zboží souhlasí s objednávkou.

Taky prosím zkontrolujte povrch zásilky a obal, který nesmí být nijak poškozen. V případě jakýchkoli nesrovnalostí prosím kontaktujte klientský servis a dodací list nepodepisujte.

KROK 6: MONTUJEME DŘEVOSTAVBU

U našich produktů si můžete vybrat, zda si jej chcete smontovat sami, nebo raději využijete montáže v režii našich odborných techniků. I v případě montáže svépomocí máte k dispozici technickou podporu, která vám pomůže se vším, s čím si nebudete vědět rady.

 1. VLASTNORUČNÍ MONTÁŽ

Pokud jste šikovní, můžete si stavbu smontovat svépomocí. Vlastnoruční montáž však doporučujeme pouze u objektů menších rozměrů, u kterých není potřeba odbornějších znalostí. V případě montáže svépomocí máte k dispozici podrobný návod, ve kterém najdete, jak postupovat.

Pokud byste si rádi stavbu smontovali sami, ale nevíte si s něčím rady, určitě se nebojte zavolat na naši technickou podporu.

 1. MONTÁŽ V REŽII GARDEN MORAVIA

U staveb větších rozměrů poskytujeme montáž a servis našich techniků, který je již zahrnut v ceně stavby. V případě montáže v naší režii budete mít stavbu hotovou během jednoho dne.

Pokud byste potřebovali pomocnou ruku i v případě menších staveb, určitě rádi pomůžeme. Stačí si vše objednat přes klientský servis nebo na našich webových stránkách.

KROK 7: VYUŽÍVÁME ZÁRUK A SERVISU

Snažíme se o co nejvyšší kvalitu, plně funkční výrobek včetně všech zakoupených příslušenství, dílů a balení. Přesto se však může stát, že s něčím nebudete spokojeni, některé díly budou chybět, nebo budou nějakým způsobem poškozené. Ve všech těchto případech se na nás prosím obraťte s reklamací, kterou vyřešíme v co nejkratším možném čase. Reklamace přijímáme do 14 dní od převzetí stavby a to emailem nebo telefonicky.

Na všechny typy našich staveb získáváte záruku 2 roky, během kterých můžete využívat našeho záručního servisu. Navíc poskytujeme také pozáruční servis, který je tu pro vás poté, až vám záruka vyprší.

KROK 8: STARÁME SE O DŘEVOSTAVBU

Dřevo je přírodní produkt, který žije a během svého života se také obměňuje. Proto je potřeba se o něj náležitě starat. Můžete zvolit vámi preferovaný typ nátěru a aplikovat v pravidelných intervalech, nejlépe jednou za dva roky až tři roky.

Vnitřní část stavby také vyžaduje péči. Zejména oblast dveří a oken natírejte speciálním přírodním mořidlem, které odráží vlhkost.

UŽITEČNÉ TIPY

 • Před stavbou se ujistěte, že je základ na vaší zahradě vodorovný.
 • Při stavbě je důležité, aby základové trámy vyčnívaly alespoň několik cm nad povrch terénu.
 • Domek řádně ukotvěte.
 • Část fólie, ve které vám byla dřevostavba dodána, může být použita jako vodotěsná dělící vrstva mezi terénem a stavbou.
 • Vašemu domečku bude během života dobře, pokud budete dostatečně větrat.

[/fusion_text][/one_full][/fullwidth]